RREGULLAT

Go down

RREGULLAT

Post  Admin on 15/06/09, 07:07 pm

Mirë se vini në Regina tifozëve!

Çdo përdorues i të cilit mesazh përmban elementet vijuese dhe / apo sjellje do të fshihen pa paralajmërim:
* Seksuale përmbajtja dhe / ose pornografik
* Përmbajtja nxitje të dhunës apo urrejtje
* Përmbajtja është përgojues dhe / ose të ndikojnë në integritetin e një personi
* Shkëmbimi ose shitja e ilaçeve / drogës dhe substancave të tjera të paligjshme
Shkelja e të drejtës së autorit * / piraterisë / e thatë
* Spam, i dhënë email / phishing pages dhe / ose malware
* Credit card mashtrimit
THANKS

_________________
https://www.youtube.com/GrupoRegina
avatar
Admin
Admin

Localización : SPAIN
Cantidad de envíos : 29

View user profile https://www.youtube.com/GrupoRegina

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum